Ta termin je že potekel

Orodje za izdelavo ocene tveganja za ročno premeščanje bremen – BREMENKO

Ne zamudite odlične priložnosti, da podrobno in skozi realen primer pri stranki, spoznate delovanje prve oblačne aplikacije v Sloveniji, za izdelavo ocene tveganja za ročno premeščanje bremen BREMENKO!

Predavatelj(i)
Robert Vaupotič dipl. varn. inž.
Začetek
03.09.2024
Konec
03.09.2024
Time
14:00 - 15:30
Naslov
YouTube kanal   Zemljevid

Izpolnite prijavnico

Status

Vabimo vas na predstavitev oblačnega orodja za izdelavo ocene tveganja za ROČNO PREMEŠČANJE BREMEN – BREMENKO, na voljo na našem YT KANALU – samo kliknite na povezavo, nobena prijava ni potrebna:

👉 1. POSNETEK PREDSTAVITVE

👉  DODATEN POSNETEK – NOVE FUNKCIONALNOSTI I

Posnetek predstavitve je iz dogodka v živo in nazorno prikazuje uporabo, funkcionalnosti in način delovanja. Vabljeni k ogledu.

Program izvedenega dogodka: 

– Funkcionalnosti in prednosti orodja Bremenko, vključene nove funkcionalnosti

– Prikaz izdelave ocene tveganja za premeščanje bremen z orodjem (izdelana ocena za stranko)

– Vaša vprašanja in primeri

Prednosti orodja:

Razlogov, da se odločite vsaj spoznati ali preizkusiti naše orodje je mnogo, naše glavno vodilo pri razvoju in razlog za izdelavo, pa je olajšati delo strokovnim delavcem VZD in delodajalcem, pri izdelavi ocene tveganja za ročno premeščanje bremen. Izpostavljamo le nekaj uporabnosti:

  • oblačna aplikacija, kar pomeni, da je za vas dostopna kjerkoli in na vseh napravah (računalnik, tablica, telefon)
  • presejalni test je že del aplikacije
  • nobenih dodatnih pdf-jev ali exel tabel – vsi podatki na enem mestu
  • možnost dodajanja fotografij in posnetkov, za vsako operacijo, z vključeno avtomatsko anonimizacijo oseb
  • podpis in izpis končne ocene z enim klikom
  • izvoz vseh dokumentov
  • preračunavanje vrednosti v realnem času, sproti med vnosom
  • možnost komentarjev, vodenja ukrepov in spremljanja sprememb
  • interpolacija

O vseh ostalih prednostih, pa vas povabimo, da se prepričate sami na našem skupnem srečanju ali z brezplačnim testiranjem, ki ga omogočamo.

Za prijavo na srečanje opravite nakup dogodka, ki je seveda brezplačen, vendar ga vseeno dodate v košarico in ga zaključite na blagajni, saj se nam tako zabeleži vaša prijava. Seveda za vas udeležba na dogodku ne predstavlja nobenega stroška, investirate le nekaj vašega časa.

Za brezplačno testiranje pa se obrnite na mail: tina.vadas@civis.si

 

Lokacija srečanja:

PREKO SPLETA – s klikom na povezavo zgoraj boste preusmerjeni na naš YouTube kanal, nakup oz. naročilo ni potrebno!

Vrsta potrdila

Potrdilo za strokovne delavce VZD (8 točk), Potrdilo za koordinatorje VZD